Rynek 41, Wrocław
+48 570 22 12 12
info@zlotypies.com

Spróbuj autorskich piw rzemieślniczych!

Browar Złoty Pies, to autorskie receptury głównego piwowara oraz piwo warzone bezpośrednio na miejscu w lokalu. Na kranach zawsze znajdziecie 6 różnych gatunków piwa. Trzy podstawowe krafty, takie jak Bokser Lager, Golden Weizen, czy Pitbull IPA są dostępne w ofercie klasycznej. Dodatkowo paleta smaków uzupełniana jest przez trzy piwa sezonowe. Ich zmienność podyktowana jest sezonowością, a także kreatywnością piwowarów. Każde piwo po uwarzeniu otrzymuję swoją wyjątkową nazwę oraz etykietę z wizerunkiem psa.  

Kadzie warzelne prezentują się typowo jak dla browaru restauracyjnego. Znajdują się na pierwszym piętrze, w bezpośrednim otoczeniu stolików dla Gości, którzy co jakiś czas mogą uczestniczyć w sesjach live brewing, czyli warzeniu na żywo. Dzięki temu każdy z Was może przyjść i uczestniczyć w procesie gotowania piwa. Bezpośrednio w lokalu znajdziemy jeszcze wyszynk, skąd piwo trafia do kufli. Pozostała część instalacji mieści się, aż 350 metrów dalej, w osobnym budynku. Fermentowania i leżakownia znalazły swój przyczółek na Szewskiej, podczas gdy sam browar mieści się na Rynku, a piwo transportowane jest rurami. Ciekawym rozwiązaniem są otwarte kadzie fermentacyjne, co zdarza się niezwykle rzadko w browarach restauracyjnych. 

CAVALIER HONEY LAGERIII MIESCE – CHMIELAKI KRASNOSTAWSKIE 2016 – KATEGORIA: PIWA MIODOWE 

SETTER SWEET STOUT III MIEJSCE – CHMIELAKI KRASNOSTAWSKIE 2016 – KATEGORIA: PIWA STOUT DRY/SWEET

WHITE IPABRĄZOWY MEDAL – KONKURS PIW RZEMIEŚLNICZYCH 2018 – POZNAŃSKIE TARGI PIWNE – KATEGORIA: WHITE IPA

GOLDEN WEIZENBRĄZOWY MEDAL – KONKURS PIW RZEMIEŚLNICZYCH 2016 – POZNAŃSKIE TARGI PIWNE – KATEGORIA: BAWARSKIE PSZENICZNE

GOLDEN WEIZENSREBRNY MEDAL – KONKURS PIW RZEMIEŚLNICZYCH 2015 – POZNAŃSKIE TARGI PIWNE – KATEGORIA: PSZENICZNE HEFEWEIZEN

GOLDEN WEIZEN RASPBERRYBRĄZOWY MEDAL – KONKURS PIW RZEMIEŚLNICZYCH 2016 – POZNAŃSKIE TARGI PIWNE – KATEGORIA: PIWO Z OWOCAMI

GOLDEN WEIZEN ZŁOTY MEDAL – WORLD BEER AWARDS 2016 – KATEGORIA: BAVARIAN HEFEWEISS

PIT BULL IPAZŁOTY MEDAL WORLD BEER AWARDS 2018 – KATEGORIA: AMERICAN STYLE IPA

 

AKTUALNIE NA KRANIE

 

BOKSER LAGER

Bokser Lager czyli klasyka gatunku znana na całym świecie. Jasne, pełne piwo, o doskonałym finiszu. Absolutna chmielowa rewelacja zwieńczona delikatną pianą.
Alkohol 4,5%
Ekstrakt 12
IBU 30

GOLDEN WEIZEN

Orzeźwiające piwo pszeniczne w klasycznym, bawarskim stylu. Delikatna goryczka z wyraźnym aromatem bananów i nutą goździka.

Alkohol 4,5%
Ekstrakt 12
IBU 15

PIT BULL
IPA

Szlachetna goryczka z intensywnym aromatem tropików. Idealne połączenie wyrazistego smaku z orzeźwiającą mocą kiwi, mango, limonki, mandarynki i liczi.
Alkohol 6%
Ekstrakt 15
IBU 60

BULTERIER MILKSHAKE IPA

Bulterier Milkshake IPA Coco. Słodkie i soczyste, a zarazem goryczkowe połączenie piwa, kokosa, cytrusów i tajemniczego owocu.
Alkohol 6%
Ekstrakt 17
IBU 55

BOKSER LAGER TROPICAL

Klasyczny smak w połączeniu z tropikalną mocą ananasa. Jasny, mocno orzeźwiający i aromatyczny lager z delikatną nutą chmielu.
Alkohol 4,5%
Ekstrakt 12
IBU 30

SETTER SWEET STOUT

Klasyczny stout z dodatkiem laktozy. Aromatyczny i pełny smaku. Ciemny lecz aksamitny z lekkim aromatem czekolady mlecznej i nutą orzecha laskowego.
Alkohol 4,7%
Ekstrakt 14
IBU 40