Rynek 41, Wrocław
+48 570 22 12 12
info@zlotypies.com

Poczuj klimat Naszego miejsca!

Restauracja & Browar w Kamienicy Pod Złotym Psem. Historia budynku sięga XIII wieku. Jej średniowieczny rodowód, w postaci zachowanych piwnic wraz z niepowtarzalnym klimatem, odtworzyliśmy w formie restauracji pod godłem Złotego Psa. Doskonała lokalizacja w samym sercu miasta, bezpośredni kontakt z wyjątkowych charakterem Wrocławia, a także swobodny dostęp do rozbudowanej infrastruktury hotelowej oraz sieci komunikacyjnej, zadowoli najbardziej wygórowane oczekiwania naszych Gości.

Restauracja &  Browar Złoty Pies powstał w 2015 roku z myślą o ludziach wymagających i ceniących najwyższą jakość. Bardzo szybko Nasz lokal stał się miejscem rozpoznawalnym na kulinarnej  mapie Wrocławia, zarówno ze względu na craftowe piwo, znakomitą, tradycyjną kuchnię , opartą na lokalnych produktach oraz niebanalny wystrój. Dodatkowo charakterystyczne położenie u zbiegu wrocławskiego Rynku i Wita Stwosz w historycznej kamienicy dodaje uroku i prestiżu każdemu wydarzeniu.

Sercem Złotego Psa jest autorski rzemieślniczy browar restauracyjny oraz sezonowa kuchnia tworzona przez prawdziwych pasjonatów. W każdym daniu odkryjesz staranie dobrane smaki i precyzję, która składa się na Twoją przyjemność. Tradycyjna kuchnia w nowoczesnym wydaniu, to Nasza propozycja, która zmienia się wraz z porą roku. Dania tworzą najlepszej jakości polskie składniki sezonowe, a ich idealnym uzupełnieniem są Nasze autorskie krafty, które z pewnością spełnią wymagania nawet najbardziej rozsmakowanych piwoszy.