Rynek 41, Wrocław
+48 570 22 12 12
info@zlotypies.com

Sprawdź, co u Nas słychać!

Wrocławski Festiwal Piwa

Za nami 3 dni Wrocławskiego Festiwalu Dobrego Piwa. Ale się działo! Udostępniliśmy dla Was 6 styli piwnych. Butelki rozchodziły się jak świeże bułeczki. Dziękujemy za odwiedziny Naszego stoiska. To był ostatni festiwal w tym roku!

Zwiedzanie Browaru 24.07.2021

Uruchomiliśmy cykliczne spotkania z Głównym Piwowarem, na których możecie zdegustować Nasze piwa, a także poznać pracę piwowarów od środka. Podczas zwiedzania browaru zobaczycie leżakownie, fermentownie, wyszynk, a także dowiecie się jak produkuje się piwo rzemieślnicze.

Wracamy 15.05.2021

Z utęsknieniem czekaliśmy na ten dzień ! Ponownie możemy Was ugościć w Naszym ogródku. Pyszne jedzenie i prawdziwe kraftowe piwo czekają. W karcie znajdziecie niezmiennie dania na patelniach, przekąski do piwa, czy sezonowe sałatki i makaron. Piwko możecie spróbować na deskach degustacyjnych w wersji 6 kufelków lub 4 klasyków. Wybór należy do Was ! Zapraszamy !

Muzyka na żywo 11.10.2020

Akustyczny klimat w rockowym wydaniu. Znane i lubiane kawałki Guns'n'roses, Led Zeppelin, AC/DC i Dżem. Do Browaru Złoty Pies powraca Ana Nguyen & Rockustic. Muzyka na żywo już w niedziele od 17:00. Poczuj tą moc, razem z nami!